FACEIT Major London 2018 тэмцээн маргааш эхлэнэ

1.000.000$-ын шагналын сантай хамгийн том, нэр хүнд бүхий Major тэмцээний зохион байгуулагчаар   FACEIT  анх удаа ажиллаж байгаа бөгөөд энэхүү тэмцээн нь 13 дахь удаагийнх ба энэ жилийн хоёр дахь Major юм. Тэмцээнд нийт 24 баг оролцож байгаа бөгөөд маргааш буюу 9 сарын 5-наас эхний шат The New Challengers Stage эхлэж байгаа юм. Энэ шатанд өмнөх ELEAGUE BOSTON MAJOR тэмцээний 8-16-д орсон 8 баг дээр нэмэгдээд Minor тэмцээнээс шалгарч эрхээ авсан 8 багууд нийт 16 баг Swiss форматаар өрсөлдөх юм. The New Challengers Stage шатнаас 8 баг шалгарч дараагийн The New Legends Stage шатанд ELEAGUE BOSTON MAJOR тэмцээний 1-8-д орсон багууд нийт 16 баг Swiss форматаар өрсөлдөх болно. The New Legends Stage шатнаас мөн 8 баг шалгарч The New Champions Stage буюу тэмцээний шувтаргын шат, шөвгийн 8-д өрсөлдөж аваргаа тодруулах болно.

The New Challengers Stage шатанд өрсөлдөх багууд

  1. Gambit Esports                     (ELEAGUE BOSTON MAJOR 8-16-р байранд орсон)
  2. Vega Squadron                      (ELEAGUE BOSTON MAJOR 8-16-р байранд орсон)
  3. Space Soldiers                       (ELEAGUE BOSTON MAJOR 8-16-р байранд орсон)
  4. BIG                                              (ELEAGUE BOSTON MAJOR 8-16-р байранд орсон)
  5. Astralis                                     (ELEAGUE BOSTON MAJOR 8-16-р байранд орсон)
  6. Team Liquid                            (ELEAGUE BOSTON MAJOR 8-16-р байранд орсон)
  7. North                                         (ELEAGUE BOSTON MAJOR 8-16-р байранд орсон)
  8. Virtus.pro                               (ELEAGUE BOSTON MAJOR 8-16-р байранд орсон)
  9. Ninjas in Pyjamas               (Europe Minor тэмцээнээс оролцох эрхээ авсан)
  10. compLexity Gaming          (Americas Minor тэмцээнээс оролцох эрхээ авсан)
  11. HellRaisers                            (CIS Minor тэмцээнээс оролцох эрхээ авсан)
  12. Renegades                            (Asia Minor тэмцээнээс оролцох эрхээ авсан)
  13. OpTic Gaming                     (Europe Minor тэмцээнээс оролцох эрхээ авсан)
  14. Rogue                                     (Americas Minor тэмцээнээс оролцох эрхээ авсан)
  15. Team Spirit                          (CIS Minor тэмцээнээс оролцох эрхээ авсан)
  16. TyLoo                                     (Asia Minor тэмцээнээс оролцох эрхээ авсан)

The New Challengers Stage шатны тоглолтуудын цагийн хуваарь (Монголын цагаар)

  1. 17:00 цаг -  Space Soldiers vs  Rogue
  2. 18:30 цаг - Virtus.pro vs Ninjas in Pyjamas  
  3. 20:00 цаг - Gambit Esports vs TyLoo  
  4. 21:30 цаг - BIG vs Renegades 
  5. 23:00 цаг - Vega Squadron vs Team Spirit 
  6. 00:30 цаг - North vs HellRaisers 
  7. 02:00 цаг - Team Liquid vs OpTic Gaming 
  8. 03:30 цаг - Astralis vs compLexity Gaming

The New Legends Stage шатанд шууд оролцох багууд

  1. Cloud9
  2. FaZe Clan 
  3. Natus Vincere 
  4. MIBR 
  5. mousesports 
  6. Winstrike Team 
  7. G2 Esports 
  8. Fnatic 

Та бүхэн Major тэмцээнээ тоглоомон доторх GOTV-гээр, Twitch-ээ Steam хаягтайгаа холбож мөн Steam.tv-д нэвтэрч үзсэнээр Souvenir хайрцагтай болох боломжтой юм :)

Сэтгэгдлүүд (0)